Sosyal Medya Çözümleri

24718-min

Sosyal Medya Danışmanlığı

Hedef kitlenize ulaşmadaki en güçlü kanallardan biri de sosyal medya hesaplarıdır. Müşterilerinizin günün büyük bir çoğunluğunu sosyal ağlarda geçirdiğini göz önüne aldığınız zaman bu durumu markanız için avantaja dönüştürebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız firmanızın sosyal ağlardaki temsilcisi olduğunun bilincinde olarak düzenlenmesi ve geliştirilmesi gereklidir. Sosyal medya yönetimini gerçekleştirmek için profesyonel bir destek almanız markanızın prestijini olumlu yönde etkileyecektir.

Sosyal medyada yapılan çalışmaların anlık olarak ilerlemesi ve etkileşimin yüksek olmasından dolayı hesap yönetimi önceden planlanmalıdır. Yapılacak paylaşım ve kampanyalarda takipçilerin yaş ortalaması, yaşam tarzı ve beklentileri dikkate alınarak bir kurgu oluşturulması gereklidir.

bi'fark yarat

Markanızın dijital mecralardaki stratejilerini oluşturuyor, reklam kampanyaları planlıyor, çok güzel görseller kullanarak paylaşıyor ve bu paylaşımları önceden belirlediğimiz doğru hedef kitlelere gösteriyoruz. Tüm sosyal mecraları efektif kullanabilmek ve doğru analizler yapıp reklam bütçemizi çarçur etmeden en sağlıklı şekilde kullanmak bizim için önemli sizin için de önemliyse bi görüşmekte fayda var.

Sosyal Medya Yönetimi

Her firmanın hitap ettiği kitle aynı olmadığından takipçi arttırma çalışmaları için uygun mecranın tespit edilmesi gereklidir. Potansiyel müşterilerinizi bilen ve bu doğrultuda sosyal medya yönetimini gerçekleştirmek için analiz yaparız.

Kurum veya işletmenizin için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapıyoruz.

Gelecek ayın tüm içerik planlarını sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getiriyoruz.

Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluşturuyoruz.

Görsel etkiye çok önem veriyoruz.

İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.

Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada kurum veya işletmenizin hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile tarayarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlıyoruz.

Aylık olarak kurum veya işletmenizin tüm sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar raporlamasını yapıyoruz.

Uweta-Sosyal-Medya-Asistanlığı-2

DİKKAT!

Bilindiği üzere sosyal medya insanların en çok vakit geçirdikleri mecralardan biri. Hal böyle olunca da kurumsal markalar daha büyük başarılara ulaşmanın yolunu sosyal medya stratejilerini iyi kurgulamakta görüyor. Bu noktadan hareketle markaların sosyal medya yolculuğunda onlara destek olan Dijital Pazarlama günümüzün yükselen trendlerine dönüşüyor.