Kurumsal Kimlik & Grafik Çözümleri

Grafik Tasarım Hizmetleri

7agPol

Bir mesajı görsel yolla belirli bir hedef kitleye ulaştırmak amacıyla Banner, Dijital reklamlar, Mail tasarımı, E-katalog, Sunum çalışması gibi tasarımları yazılı ve görsel elemanlarla sanatsal ölçütler içinde tasarlayan bir bakış açısıyla ajans faaliyeti sağlamaktayız.

  • ­­Müşterilerinizin ilgisini çeken tasarımlar.
  • ­Fark yaratan güzel ve modern tasarım.
  • ­Stratejik olarak tasarlanmış pazarlama materyalleri ile satışlarınızı artırın.

Grafik tasarım hizmeti olarak bilgili ve sektöründe deneyimli ekip ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Talepleriniz  ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde hazırlanmaktadır. Baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız.

Yaratıcı ve Akıllara Kazınan Grafikler! - Nasıl Olmalı?

kurumsal-grafik-hizmetleri

Grafik tasarım başta Photoshop olmak üzere; Paintshop, Corel Draw, Freehand, Indesign, Illüstratör, After Effect gibi programlar kullanılıyor. Geniş bir kullanım alanı olan uygulamanın ilgi çekici ve özgün olması ilk kriterlerden.

Logo ve katalog tasarımları, kartvizit, afiş, billboard, banner tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, antedli kağıt, stand tasarımı ve daha pek çok kullanım alanı olan grafik tasarımlar firmanızın kimliğini ve amaçlarını en iyi şekilde yansıtmalı, uzun zaman kullanılabilir olmalıdır.

Grafik Tasarım Süreci

Hayalinizdeki grafik tasarım çalışmalarının özelliklerini faliyet alanıyla birleştiriyor ve ilk adımı atmış oluyoruz. Dijital ortamda ürün ve hizmetlerinizin  yanısıması olacak olan tasarımlarınızın çalışmalarını profosyonel ekibimiz ile müşterimiz fikir alış verişinde bulunarak ortaya bir taslak çıkarmış oluyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda hayalinizdeki grafik tasarım çalışmalarınızı yaratıcı çizimlerle moderm tasarım trentlerine uygun bir şekilde birden fazla alternatif çalışmalar hazırlayarak prototiplemelerini çıkartarak çalışmalarımızın ilk aşamasını gerçekleştirmiş oluyoruz.

Eskizleri baz alarak profosyonel ekibimiz tasarım çalışmalarına başlıyor ve ortaya çıkan grafik tasarım çalışmalarınızın temelini oluşturuyoruz. Tasarımlarda oluşturduğumuz prototiplemeler doğrultudunda en son kullanılan programlarla dijital ortamda alternatifleri ile birlikte çizimlerimizi aktarıyoruz. Bu aşamada çalışmalar dijital ortamda şekillenmiş oluyor.

Müşterimizden almış olduğumuz geri bildirimler sayesinde hayalindeki tasarım çalışmalarına ulaşmanızı sağlamaktayız.  Azra Ajans farklı ile sizde kurumunuzu bir adım öne taşıma fırsatını kaçırmayın. Teklif almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimizle hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Logo Tasarımı
Antetli Kağıt
Kartvizit
Zarf
Dosyalık
Tebrik Kartları
Ürünler
Ürün Ambalajları
Tabelalar
Fatura, İrsaliye Makbuzları
Personel Giydirme
Başarı Belgeleri
Kurumsal Yayınlar
Broşür
Katalog
Promosyon Ürünleri
Multi Medya Uygulamaları
Araç Giydirmeleri